Anahtar teslim uygulamalarımız

Evinizin yukardan aşağı yenilenmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Günümüzde yeni bir almaktansa oturduğu evi yeniletmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Çocukların okulları, komşuluk ilişkileri ve en önemlisi yeni bir evlerin maliyetinin oldukça yüksek oluşu insanları kendi evlerinde yapacakları düzenlemelerle evlerine değer katma yoluna sevk ediyor. Evinizi yukardan aşağı yenilemek için doğru adrestesiniz.

İkinci el bir ev satın alanlarsa eve yerleşmeden hayalini kurdukları dekorasyonu eve taşınmadan yapmak istiyorlar. Siz de bilirsiniz değiştirmeyi düşündüğünüz kapıları değiştirmeye senelerdir cesaret edemediniz. Eskimiş mutfak dolaplarını söktürerek yenisini yaptırmayı hep ertelediniz. Artık hayallerinizdeki dekorasyonu yeni evinizde görmek istiyorsanız siz de doğru adrestesiniz.

Her şeyin başı planlamadır. Mimari planlama, iş akışı planlaması ve maliyet planlaması. Tüm planlamayı hassasiyetle yapıyoruz. Yaparken planlama yapmıyor, işimizi planlayarak yapıyoruz.

Mimari planlama

Yenileme yapılacak olan alanda (ev, işyeri, imalathane, dükkân, mağaza, fabrika, ofis vb.) yapılan ilk görüşmede sizlerin ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde dinliyor ve gereken notlarımızı alıyoruz. Yenileme yapılacak alanın hâlihazır planını mimarımız yerinde ölçü alarak çıkartıyor. Oluşturulan mimari proje tüm planlamamız için bir altlık teşkil eder. Çizim, modelleme, fotoğraflar vb. yöntemlerle sizlere çözüm önerilerimizi sunuyoruz.

Ürün planlaması

Evimiyenile de kötü sürprizlere yer yok. Üretime alınacak her ürün için onayınız alıyoruz. Tüm mobilya imalatları için yaptığımız modellemeler ile ürün henüz üretime bile verilmeden ürünün bitmiş halini karşınızda bulacaksınız. Üretimi yapılacak tüm mobilyalar (kapılar, mutfak dolapları, banyo dolapları, vestiyer dolapları, çocuk odası, giyinme odası, kitaplık, raydolap vb.) size özel terzi usulü tasarlanacak. Modüler mobilyadaki ölçü sınırlaması bizde yok. Kullanılacak malzemelerin hepsi için marka ve model önceden sizlerle birlikte belirliyoruz. Bu süreçte kendi tecrübe ve mesleki bilgilerimizle sizlere rehberlik ediyor, ürün çeşitlerini, alternatif çözümleri sizlerin bilgi ve onayına sunarak malzeme seçimlerini yapıyoruz.

Zaman planlaması

İşin başlangıç ve bitiş tarihleri bizler için de çok önemli. Doğru zamanlamanın doğru planlama ile mümkün olduğunu düşünüyoruz. İş başlangıcında iş programımızı hazırlıyoruz. Başlangıç ve bitiş tarihlerini sözleşme ile sizlere taahhüt ediyoruz. Çalıştığımız bütün ekiplerimiz ve tedarikçilerimiz apartmanlarda, sitelerde, fabrikalarda hangi zaman diliminde çalışılacağı konusunda önceden bilgilendirilir. Komşu şikayetleri ve yönetimle oluşabilecek problemlerle sizleri karşı karşıya bırakmamaya azami özen gösteriyoruz.

Bütçe planlaması

Yenileme işlerinin bütçe kontrolü tamamen sizin ellerinizde. Ürün seçimleri ve mimari konsept bu işin maliyetini etkileyen unsurlardır. Seçimleri birlikte yaparak, mimari projelendirmede alternatifler sunarak daha gerçekçi bütçe planlamanızı yapmanıza destek oluyoruz. Evimiyenile yapacağı işleri anahtar teslim bir sözleşme ile yapıyor. Sözleşmesinde yazan işler için sabit bir fiyat belirliyor. Müşterilerimiz ödeyeceği rakamı ve ödeme planını net olarak biliyor. İş sonunda çoğu zaman karşılaşılan farkı talepleri bizde yok. Firmamızın bugüne kadar yaptığı işlerle tüm seçkin tedarikçiler ve alt yükleniciler ile uzun dönemli ve yüksek cirolu ilişkiler kumuştur. Bu sebeple sizlere tüm ürün ve hizmetleri kendi alabileceğinizden daha uygun koşullarda ve ucuza sunabilmektedir.

Ödeme planlaması

İşin kapsamı ve inşaat süresine göre sizlerle birlikte bir ödeme planı hazırlıyoruz. Ödeme planı dışına çıkan zamansız avans talepleri ile kapınızı aşındırmıyoruz. Eğer kredi kullanmak isterseniz size uygun kredi imkanları için anlaşmalı olduğumuz bankalarla uygun şartlarda kredi anlaşması yapabilmenizi kolaylaştırıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz!

Evimi Yenile'yi diğerlerinden ayıran özellikler:

 • Yapacağı işi projelendirir.
 • Kesin maliyeti çıkarır.
 • Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirtir.
 • Sözleşmesini hazırlar.
 • İş programını hazırlar.
 • Özenli, temiz çalışan güvenilir ekiplerle çalışır.
 • İşinizi zamanında ve doğru bir şekilde teslim eder.
 • İşine GARANTİ verir.

S.S.S

 • “EVİMİ YENİLE” Nedir?

  Evimi Yenile Bursa’daki tek kapsamlı ve garantili tadilat sistemidir. 14 yıllık mimari tasarım, inşaat ve taahhüt tecrübesi olan Karatay Mimarlık Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur.

 • “EVİMİ YENİLE” Nasıl Çalışır?

  “Evimi Yenile” -aslında küçük işlerin de büyük sorunlar yaratabileceğini- düşünenlerin tercihi olmak için çalışmaktadır. Tadilat işlerinizde ücretsiz yapılacak keşiften sonra projelendirme ve fiyatlandırma yapılarak onayınıza sunulur.
  Sözleşmemizde tüm malzeme ve iş detayları yer alır. Tamirat işlerinde ise konusunda uzman ekiplerimiz size verilen randevu doğrultusunda ev/işyerinize gelir. Çabuk, zahmetsiz, doğru ve ekonomik olarak tamiratı yaparlar.

 • “EVİMİ YENİLE” Ücret Politikası Nedir?

  “Evimi Yenile” aracı bir firma DEĞİLDİR. Bünyesinde mimar ve inşaat teknikeri barındıran, alanında kendisini kanıtlamış ÇÖZÜM ORTAKLARI ile çalışır.
  Tadilat işleri sözleşme uyarınca ücretlendirilir.

 • Telefon:
  0224 249 1977

 • Esentepe Mah. Okul Cad.
  No: 18/D-7 Nilüfer / BURSA

© Copyright 2017 by Evimi Yenile